AGENT DE PAZA

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Protejeaza persoanele aflate pe teritoriul companiei si a proprietatilor companiei;
- Patruleaza in zona de actiune si face verificari, protejand obiectivul impotriva eventualelor efractii;
- Monitorizeaza sistemele de alarma computerizate, raspunzand de obiectiv si raportand imediat eventualele fraude;
- Responsabil pentru calitatea serviciilor prestate.

CERINTE

Studii medii;
Atestare pentru aceasta pozitie (cerinta obligatorie);
Persoana dinamica;
Corectitudine;
Seriozitate;
Rigoare si atentie;
Permis categoria B (constituie un avantaj)

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
EURIAL INVEST ofera oportunitati de cariera potrivite pentru toata lumea. Chiar daca sunteti proaspat absolvent de facultate, aflat la inceputul carierei, sau un profesionist cu experienta care isi doreste noi provocari, Eurial Invest va ofera oportunitatea angajarii si sansa de a dobandi noi abilitati si cunostinte.
Va oferim acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!