AGENT DE PAZA

AVRIG 35

Job expirat

RESPONSABILITATI

- paza si protectie pentru sediul principal al firmei, situat in zona centrala a Bucurestiului
- supravegherea parcarii companiei
- preluarea apelurilor telefonice si directionarea lor catre persoanele solicitate
- indrumarea vizitatorilor companiei catre persoanele cautate

CERINTE

- liceu absolvit
- persoana responsabila, organizata, sociabila
- bune abilitati de comunicare verbala
- atentie distributiva
- experienta intr-un post similar constituie un avantaj
- atestat de agent paza constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

Aveti ocazia sa lucrati intr-un mediu de lucru placut si confortabil, intr-o companie dinamica.

Grupul AVRIG 35 a fost infiintat in 1999 si activeaza cu succes in domeniul investitiilor imobiliare. Compania dezvolta si administreaza proiecte de investitii imobilare precum:
- Avrig Business Center (ABC) Bucuresti
- Berthelot 59, Bucuresti
- Sediul Ambasadei Canadei, Bucuresti
- Sediul Lafarge, Bucuresti
- Sedii Raiffeisen Bank in 18 orase din tara
- Charles de Gaulle Plaza, Bucuresti

Va rugam accesati www.avrig35.ro pentru detalii suplimentare.