Agent de Marketing

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala, lider mondial in domeniul asigurarilor de viata si al pensiilor private, aflata in proces de consolidare a echipei de marketing pentru Romania este in cautare de colaboratori (agenti de marketing) in vederea promovarii pensiilor private obligatorii aferente pilonului II de pensii.

Daca urmaresti obtinerea unor venituri suplimentare substantiale pe o perioada de 4 luni (17 sptembrie 2007 - 16 ianuarie 2008) te asteptam sa te alaturi echipei noastre!

CERINTE

- Cel putin studii medii;
- Integritate morala
- Disponibilitate de a lucra part-time si de a incheia un contract de agent de marketing;
- Abilitati de comunicare, prezentare si interactiune personala;
- Dorinta de castig suplimentar fara un efort deosebit;

BENEFICII OFERITE

- Comisioane substantiale.
- Se ofera gratuit training pentru certificarea ca agent de marketing.
- Oportunitatea unei cariere de succes in domeniul financiar.