AGENT DE LIVRARI

S.C. HOLDMANN HYGIENE SOLUTIONS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noul nostru coleg va:
- livra marfa, în bun¿ stare ¿i în timp util c¿tre clien¿i, conform traseului realizat de superiorul direct;
- încasa sumele datorate de client în baza documentelor emise ¿i cu respectarea dispozi¿iilor superiorului;
- preda, ¿efului de birou, banii încasa¿i la sfâr¿itul fiec¿rui traseu, instrumentele de plat¿ ¿i alte documente specifice;
- reprezenta imaginea ¿i interesele companiei, în limita atribu¿iilor stabilite în fi¿a postului.

CERINTE

Ai putea fi tu dac¿ ai:
- experien¿¿ în lucrul cu clien¿ii;
- experien¿¿ în conducere auto (tip B, f¿r¿ evenimente);
- abilit¿¿i organizatorice ¿i de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- venit atractiv;
- oportunitatea de a lucra ¿i a se distra al¿turi de o echip¿ tân¿r¿ ¿i dinamic¿.

Dacã te consideri persoana potrivitã, trimite o scrisoare de intentie (cu foto) ¿i un CV detaliat.
Confiden¿ialitatea informa¿iilor este garantat¿.
Numai candida¿ii selec¿iona¿i vor fi contacta¿i pentru interviu.

Compania HOLDMANN este prezent¿ în România de peste 12 ani din dorin¿a de a oferi \"confort ¿i igien¿\" utilizatorilor profesionali din diverse domenii. Excelen¿a partenerilor ¿i furnizorilor, cumulate cu o munc¿ asidu¿ a Echipei Holdmann ne-au permis atingerea obiectivului initial, cel de a deveni lider tradi¿ional în vânzarea de echipamente, accesorii ¿i consumabile pentru igiena ¿i cur¿¿enia profesional¿.

În acest moment suntem prezen¿i în toate ora¿ele mari ale României, atât prin birouri ¿i depozite proprii, cât ¿i prin distribuitori locali. Peste 500 de produse de la furnizori de renume din Europa stau la dispozi¿ia clien¿ilor no¿trii, r¿spunzând celor mai exigente solicit¿ri în materie de cur¿¿enie profesional¿ ¿i igien¿ perfect¿.

Ca membru al prestigioasei organiza¿ii International Sanitary Supply Association (ISSA) oferim consultan¿¿, vânzare, post vânzare ¿i service la cele mai înalte standarde.

În continu¿ dezvoltare, HOLDMANN î¿i ofer¿ acum ¿ansa s¿ te al¿turi echipei noastre.