Agent de distributie (vanzari/livrare) presa

Acceda Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acceda Consulting recruteaza pentru o firma care activeaza in domeniul media DISTRIBUITOR PRESA

- negocierea de contracte cu privire la distributia si difuzarea produselor
- monitorizarea vanzarilor la clienti
- incarcarea si livrarea marfurilor conform programului de livrari
- incasarea facturilor

CERINTE

- experienta in vanzare/distributie de minim 3 ani
- permis auto categoriile B si C
- disponibilitate de a lucra 1 noapte/saptamana (urmata de 1 zi libera)
- min. studii medii
- domiciliu stabil in Bucuresti
- abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- salariu avantajos

Acceda Consulting este o firma de recrutare si selectie de forta de munca supraspecializata in:
- plasarea de personal IT&C
- plasarea de personal casnic.

Stilul nostru: gandire - punere de probleme - intrebari - efort intelectual - cautarea de raspunsuri

Sperantele pot de veni realitate.

EXCELENTE OPORTUNITATI DE ANGAJARE

ACCES LA LOCURI DE MUNCA CU SALARII AVANTAJOASE

www.acceda.ro, office@acceda.ro