AGENT DE DEZVOLTARE/IMPLEMENTARE

SAY

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigura dezvoltarea /implementarea conceptului de magazine ale MCS Communications la nivel national, respectand standardele impuse de companie si termenele stabilite initial ;
• Identifica sarcinile necesare demararii proiectului;
• Planifica activitatile ce urmeaza a fi desfasurate pe tot parcursul proiectului;
• Evalueaza necesarul de resurse (materiale, financiare, umane) pentru derularea proiectului ;
• Identifica principalii furnizori locali/nationali si obtine toate autorizatiile necesare din partea autoritatilor locale;
• Urmareste (monitorizeaza) derularea proiectului in concordanta cu planul intocmit si incadrarea in termene si in bugetul de proiect alocat ;
• Urmareste sarcinile contractuale pe timpul derularii proiectului ;
• Raporteaza catre management orice tendinta de deviatie de la planul de proiect (buget, calendar, calitate), mentionand cauzele si propunand masuri de rezolvare ;
• Intocmeste rapoartele privind activitatea la cererea management-ului ;
• Respecta termenele limita impuse ;
• Analizeaza rapoartele realizate si le prezinta, asociind comentarii explicative
• Comunica si colaboreaza cu omologii sai la nivel national pentru a obtine informatii/contacte utile;
• Monitorizeaza in permanenta dezvoltarea societatilor concurente la nivel national.
• Urmareste, pe parcursul proiectului, indeplinirea cerintelor sistemului de asigurare a calitatii.

CERINTE

- Studii universitare finalizate (constitue avantaj profil tehnic ) ;
- Experienta 2-3 ani pe o pozitie similara ;
- Cunostinte PC (AutoCad, MS Office, etc) ;
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu ;
- Permis de conducere categ B ;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara ;
- Persoana orientata catre rezultate ;
- Capacitate de comunicare excelenta ;
- Persoana riguroasa si responsabila.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv + bonusuri;

Say este marca a companiei MCS Communications, parte a grupului israelian Milomor Trade & Communication.

Obiectul de activitate al magazinelor Say este comercializarea cu amanuntul a produselor, accesoriilor si serviciilor din sfera telefoniei mobile, televiziunii digitale, foto, IT si multimedia.

In prezent avem 75 magazine operationale localizate in cadrul unor centre comerciale, galerii comerciale sau mall-uri.

Pentru mai multe detalii acceseaza www.say-shops.ro