AGENT DE DEZVOLTARE/IMPLEMENTARE

MCS Communications

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigura dezvoltarea /implementarea conceptului de magazine ale MCS Communications la nivel national, respectand standardele impuse de companie si termenele stabilite initial ;
• Identifica sarcinile necesare demararii proiectului;
• Planifica activitatile ce urmeaza a fi desfasurate pe tot parcursul proiectului;
• Evalueaza necesarul de resurse (materiale, financiare, umane) pentru derularea proiectului ;
• Identifica principalii furnizori locali/nationali si obtine toate autorizatiile necesare din partea autoritatilor locale;
• Urmareste (monitorizeaza) derularea proiectului in concordanta cu planul intocmit si incadrarea in termene si in bugetul de proiect alocat ;
• Urmareste sarcinile contractuale pe timpul derularii proiectului ;
• Raporteaza catre management orice tendinta de deviatie de la planul de proiect (buget, calendar, calitate), mentionand cauzele si propunand masuri de rezolvare ;
• Intocmeste rapoartele privind activitatea la cererea management-ului ;
• Respecta termenele limita impuse ;
• Analizeaza rapoartele realizate si le prezinta, asociind comentarii explicative
• Comunica si colaboreaza cu omologii sai la nivel national pentru a obtine informatii/contacte utile;
• Monitorizeaza in permanenta dezvoltarea societatilor concurente la nivel national.
• Urmareste, pe parcursul proiectului, indeplinirea cerintelor sistemului de asigurare a calitatii.

CERINTE

- Studii universitare finalizate (constitue avantaj profil tehnic ) ;
- Experienta 2-3 ani pe o pozitie similara ;
- Cunostinte PC (AutoCad, MS Office, etc) ;
- Cunostinte de limba engleza la nivel mediu ;
- Permis de conducere categ B ;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara ;
- Persoana orientata catre rezultate ;
- Capacitate de comunicare excelenta ;
- Persoana riguroasa si responsabila.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv + bonusuri;

Magazinul Say este marca a companiei MCS Communications, parte a grupului israelian Milomor Trade &Communication.

Obiectul de activitate al magazinelor Say este comercializarea cu amanuntul a produselor, accesoriilor si serviciilor din sfera telefoniei mobile, televiziunii digitale, foto, IT si multimedia.

In prezent avem 65 magazine operationale din care 14 in Bucuresti si 51 in tara. Toate aceste magazine sunt localizate in cadrul unor centre comerciale, galerii comerciale sau mall-uri.

Pentru mai multe detalii acceseaza www.say-shops.ro