AGENT DE DEZVOLTARE COMERCIALA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CASA MATEI ¿ Companie romaneasca producatoare de conserve biologice din legume, fabricate dupa o reteta originala, apreciate pe piata europeana si internationala.

Descriere post:
Planificarea si derularea activitatii de vanzare a conservelor biologice pe plan national si chiar international.

Responsabilitati:
- identificarea si contactarea potentialilor clienti (restaurante, super/hipermarketuri);
- crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- prezentarea ofertelor si identificarea nevoilor clientilor;
- urmarirea derularii contractelor;
- participarea la actiunile de promovare a produselor: targuri si expozitii, prezentari tehnico-comerciale;
- intocmirea rapoartelor de activitate.

CERINTE

- experienta reprezentativa in domeniul comercial (preferabil legatura cu industria alimentara);
- bune cunostinte limba engleza;
- excelente abilitati de comunicare;
- flexibilitate si rezistenta la stres;
- atitudine proactiva si pozitiva, initiativa, dinamism;
- cunostintele de limba franceza constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial bine echilibrat cu responsabilitatile si performantele;
- mediu de lucru profesionist si dinamic.

Cei interesati sunt rugati sa trimita scrisoare de intentie si CV actualizat (cu foto atasat) prin e-mail la adresa jobs@integrator-group.com sau prin intermediul site-ului www.myjob.ro.