AGENT DE ASIGURARI-/UNIT MANAGER

O.T.P. GARANCIA ASIGURARI

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea produselor si imaginii companiei in piata- pentru Manager: formarea si indrumarea unei echipe de vanzatori, formarea si gestionarea unei baze de date si a unui portofoliu de clienti, promovarea si vanzarea catre clienti a produselor financiare ale companiei.vANZAREA CATRE CLIENTI A PRODUSELOR DE ASIGURARE[LIFE SI NON LIFE] RESPECTIV,PRODUSE DE BANCA

CERINTE

Pentru cei ce candideaza la functia de manager experienta in vanzari mai ales in domeniul financiar este obligatoriu.[unit manageri sau consultanti cu experienta in alte companii].Posibilitati reale de avansare datorita ritmului de dezvoltare al companiei.

Avantaj cei cu experienta in produse de banca si asigurari

BENEFICII OFERITE

in functie de vanzari: comisioane si bonusuri intre 25 si 50 % din prima anuala .
pentru Manager - parte fixa incepand cu 1800 ron si over ride din vanzarile echipei INTRE 20 SI 40%
Angajarea se face pe baza de contract de mandat [p.f.a.] si nu cu carte de munca[CARTE DE MUNCA SE FACE DUPA 6 LUNI DE ACTIVITATE]

Companie de consultanta financiara si de distributie a produselor financiare,cu renume pe piata de capital din tara si europa,brand de renume