agent de asigurari reforma asigurarilor

Top Training System

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este o vorba despre o taxa impusa de stat, dar si o oportunitate extraordinara pentru colaboratorii nostrii!

Incepand cu anul 2010 toate locuintele trebuie sa aiba o asigurare obligatorie(prin legea 260/2008).
Pentru stat este o reforma, iar pentru noi o SANSA ENORMA!

Intr-o perioada scurta de timp, peste 8 milioane de locuinte trebuie sa fie asigurate. Intr-o perioada scurta de timp, agentii pot castiga sume enorme de bani! (la fel cum s-a intamplat in reforma pensiilor private obligatorii)

Inregistreaza-te GRATUIT in echipa noastra pentru ca sa castigi si tu.

Beneficiezi de toate informatiile necesare + reducere la asigurarea locuintei tale + PLATFORMA ONLINE PENTRU CONSTRUIREA UNEI ECHIPE DE COLABORATORI SI CLIENTI.

CERINTE

abilitati de comunicare,ambitie,perseverenta

Compania TOP Training System ne pune la dispozitie platforma reforma-asigurarilor. ro prin care ne ofera informatii, norme legislative si ultimele stiri din domeniul asigurarilor obligatorii de locuinta.