AGENT DE ASIGURARI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala, lider mondial, recruteaza personal pentru pozitia de consultant financiar

Responsabilitati

• administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
• stabileste si participa la intalnirile cu clientii
• intocmeste documentatia premergatoare intalnirilor
• participa activ la planificarea si implementarea strategiei de vanzari;
• urmareste derularea si finalizarea contractelor.
• propune imbunatatirea procedurilor;

CERINTE

• experienta in vanzari constituie avantaj
• capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii, atentie distributiva, simt pentru detaliul semnificativ, capacitate rapida de decizie;
• personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
• dorinta de a reusi

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial substantial, mult peste salariul mediu pe economie + bonusuri periodice de performanta + recompensari suplimentare
Training gratuit de specialitate.
Sanse reale de avansare