Agent de asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pietei
- Culegere si prelucrare de date
- Identificarea celor mai bune solutii de asigurare pentru clienti si oferirea de asistenta

CERINTE

- Abilitati de comunicare
- Capacitate de autoorganizare
- Spirit de intreprinzator
- Bun negociator si organizator
- Experienta in domeniu reprezinta un avantaj
- Salariu negociabil

BENEFICII OFERITE

- Oferta Part-Time cu posibilitate de trecere in Full-Time
- Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul unei companii europene de mare renume
- Cursuri de specialitate continua, oferite de traineri profesionisti
- Concursuri, bonusuri salariale, excursii gratuite

Societate fondata in anul 1970 in Germania, Koln, care activeaza in domeniul financiar-bancar. Compania este prezenta in 14 tari europene , fiind cea mai puternica forta de vanzari independenta din Europa. Cresterea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti prin promovarea programelor financiare oferite de compania noastra: pensii private, investitii financiare, domeniul bancar, imobiliare etc.
-expertiza si formare profesionala in domeniul managementului financiar
-ofertarea de programe financiare pe baza expertizei financiare, de la cele mai mari companii din tara si strainatate din domeniul financiar-bancar.