AGENT DE ASIGURARI

S.C. ANDRE ALEXA AGENT DE ASIGURARE S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. ANDRE ALEXA AGENT DE ASIGURARE cauta AGENTI DE ASIGURARE.
Caut persoane dinamice, cu atitudine pozitiva, puternic motivate in a-si construi o cariera solida si pentru a-si completa bugetul. Esti absolvent de studii medii, superioare sau esti inca student - aveti posibilitatea de avea un nou job ACUM! Ai activat deja ca si agent de asigurare la alte societati de asigurare, atunci este momentul sa colaboram!

CERINTE

Identificare potentiali clienti, ofertare, incheiere polite, servisare clienti.
Incheierea contractelor de ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA OBLIGATORIE PENTRU AUTOVEHICULE, contractelor facultative de ASIGURARE DE BUNURI SI FACULTATIVE, ASIGURARI DE AVARII SI FURT A AUTOVEHICULELOR (CASCO), etc.
- STUDII SUPERIOARE SAU MEDII, CU SAU FARA EXPERIENTA IN VANZARI
- DORINTA DE A CASTIGA BANI PE PROIECTE SCURTE

BENEFICII OFERITE

- COMISIOANE DIN INCASARI LA UN NIVEL COMPETITIV, posibilitate avansare in cariera in cadrul firmei
- Se ofera suport tehnic, instruire permanenta

Societate special infiintata pentru incheierea politelor de asigurare.