AGENT DE ASIGURARI

EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmirea si reinnoirea politelor RCA si CASCO, facturarea acestora;
Intocmirea borderourilor de plata catre asiguratori;
Verificarea efectuarii platilor contravalorii politelor RCA catre asiguratori;
Intocmirea adreselor catre asiguratori pentru restituirea valorii neutilizate a platii RCA;
Mentinerea si dezvoltarea permanenta a relatiei cu asiguratorii.

CERINTE

Studii universitare, cel putin 1 an experienta in asigurari;
Abilitati de comunicare/ negociere
Atitudine/ Tinuta
Orientare catre atingerea obiectivelor
Organizare
Abilitati comerciale (persuasiune, tact)
Spirit de echipa
Abilitatea de a se adapta la schimbare si de a-si imbunatati performantele personale;
Fluenta in exprimarea in limba franceza sau engleza;
Cunostinte de operare pe calculator.

Suntem reprezentantii marcii PEUGEOT in Romania, care datorita stilului propriu, elegantei, seriozitatii, calitatii produselor si a serviciilor oferite si-a castigat o buna reputatie pe piata mondiala a autovehiculelor.

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?

Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?

EURIAL INVEST S.R.L. va ofera acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.

Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!