Agent Curierat pedestru

PERSPECTIVE Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, companie cu capital privat in domeniul furnizarii de servicii cautam persoane comunicative, organizate si dinamice pentru postul de

Agent Curierat - pedestru

Responsabilitati:

- Asigurarea unui serviciu profesional clientilor prin efectuarea livrarilor intr-o maniera eficienta si economica, in concordanta cu standardele si procedurile companiei;
- Ridicarea zilnica a plicurilor de la sediul nostru care urmeaza a fi livrate catre clienti;
- Livrarea plicurilor catre clienti in limitele de timp agreate si utilizand rutele stabilite;
- Confirmarea adresei clientului : utilizand dispozitivul mobil din dotare;
- Comunicarea permanenta cu echipa de dispeceri pentru sesizarea neregulilor identificate in teritoriu;

CERINTE

- Bune abilitati de orientare;
- Cunoasterea orasului (Bucuresti);
- Capacitate de comunicare si relationare;
- Lucru in echipa;
- Capacitate de asimilare a informatiilor primite;
- Capacitate de decizie;
- Rezistenta la efort fizic (clinic sanatos din punct de vedere medical)

BENEFICII OFERITE

Conditii de munca foarte bune, salariu competitiv si alte beneficii (tichete de masa, asigurare medicala).

Suntem o echipa tanara si dinamica formata din profesionisti cu experienta care sunt capabili sa inteleaga si sa indeplineasca cerintele clientilor.

Avem o abordare indreptata catre managementului schimbarii.

Scopul nostru este de a-i ajuta pe clientii nostri sa faca cea mai buna alegere pentru organizatia lor si de a le fi alaturi pe termen lung.