Agent Curier Distribuitor

Ro Courier Logistic Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

Curierul:
-distribuie destinatarilor din zona sa acoperire pachetele primite de la soferul de transport
- preia de la clientii expeditori colete pt a caror ridicare a primit comanda telefonica
-completeaza corect si complet formele de transport a marfii
-incaseaza taxele de transport si rambursare si le depune in contul firmei
-intocmeste raportul de activitate catre directorul de zona

CERINTE

-permis conducere cat B
-experienta constituie un avantaj
-absenta antecedente penale
-cunoasterea relativ buna a orasului si localitatilor vecine
-abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- in functie de numarul de colete preluate zilnic
si
- de clientii noi pe care dvs. ii identificati
beneficiati de bonificatii consistente care se adauga salariului de baza
- masina si telefon de serviciu

Ro Courier Logistic Grup SRL este unul din principalii furnizori de servicii de curierat rapid din Romania dispunand de peste 70 de puncte de lucru si 400 de angajati.