Agent cumparari deseuri - Trader deseuri - Buyer deseuri

GARANT abc MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cercetarea pietei in domeniul deseurilor reciclabile
- identificarea de furnizori si beneficiari
- achizitionarea, contractarea de deseuri reciclabile
- incheierea de contracte,urmarirea derularii
- raportare
- implicare activa in deciziile politicilor comerciale

CERINTE

*Avantaj:
- experienta in domeniul deseurilor reciclabile intr-un post similar!

Cerinte obligatorii:
- minim 3 ani experienta neintrerupta in cercetare activa de piata, munca de teren, relatia cu clientii si furnizorii
- cunostinte avansate operare PC (Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet Explorer)
- cunoasterea unei limbi straine: engleza/germana, minim nivel conversational
- permis de conducere categoria B;
- abilitati de negociere, persuasiune si putere de convingere

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-o companie specializata in recuperarea materialelor reciclabile, ca parte integranta dintr-o echipa tanara si motivata.

Se ofera sansa construirii unei cariere intr-un domeniu sigur si de viitor in cadrul unei organizatii cu management bazat pe atingerea obiectivelor.

Se ofera un mediu de lucru deschis unde se asigura cunoasterea in detaliu a fluxului recuperarii materialelor valoroase.

Agentie recrutare specializata in selectia si recrutarea candidatilor pentru posturi de middle si top management.