AGENT CONSULTANT - cod AC

Allianz-Tiriac Asigurari SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consiliere persoane fizice/ corporate privind alegerea produsului optim din domeniul serviciilor si asigurarilor non-life, life si sanatate;

- Dezvoltarea si servisarea portofoliului de clienti;

- Raportarea activitatii si a rezultatelor obtinute.

CERINTE

- Experienta profesionala generala de minimum 2 ani;

- Experienta in servicii imobiliare/ asigurari/ invatamant/ bancare/ sanatate reprezinta un avantaj;

- Studii medii sau superioare finalizate;

- Excelente abilitati de comunicare si relationare;

- Aspect business, flexibilitate si rezistenta la stres;

- Dinamism si responsabilitate;

- Orientare catre client si atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

- Training si suport permanent din partea unei companii internationale,

- Plan de cariera real, obiectiv si contractual,

- Mediu de lucru la standarde superioare,

- Parte fixa, comisioane de top, bonusuri, premii non-financiare.

DESCRIEREA FIRMEI

www.allianztiriac.ro