AGENT - COMISIONAR - DIRECT

aur impex 94

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate angajeaza personal ,fara limita de varsta pentru vanzari directe in domeniul accesoriilor si uneltelor de mana pentru constructii.
Persoana dinamica, cu dorinta de afirmare ,gandire pozitiva in dezvoltarea afacerii si constient(a) ca succesul si-l face singur(a).
Pentru ocuparea acestui post, responsabilitatea este aceea de a VINDE. Jobul este de tip ,,VAND - CASTIG, NU VAND - NU CASTIG’’
Responsabilitati
- prospectarea pietei in vederea vanzarii produselor.
- promoveaza produsele si imaginea companiei
- administreaza si dezvolta portofoliul de clienti.
- postul implica munca de teren

CERINTE

Candidati numai in urmatoarele conditii :
- bune abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa.
- capacitate de planificare si organizare a timpului.
- minim studii medii
- prezenta placuta, sociabila, capabila sa isi exprime ideile cu putere de convingere.

BENEFICII OFERITE

Program /Salarizare /Beneficii
- Program lucru – Luni / Vineri – 8 ore
- Contract de munca
- Comision din vanzare
- Telefon mobil
- Abonament RATB

Societate specializata in distributia de scule, unelte pentru constructii, zugraveli, vopsit, tencuieli, marca PSI