Agent Comercial/vanzari

BIS-NIS TRADING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentine relatia cu clientii existenti;
- dezvolta portofoliu de clienti;
- prezinta si comercializeaza produse;
- dorim promovarea si distribuirea produselor in toata tara

CERINTE

- studii medii/ superioare;
- experienta in vanzari, cunoasterea retelelor de magazine;
- permis de conducere cat.B;
- bune abilitati de negociere, comunicare, vanzare;
- persoana dinamica, orientata spre rezultate;

BENEFICII OFERITE

bonusuri in functie de performanta; decontare transport; telefon

BIS - NIS TRADING SRL este o societate privată, cu capital integral românesc, specializata in ambalarea si distributia ceaiurilor din plante (medicinale si aromatice).
Întregul proces de activitate se desfasoara cu respectarea cerinţelor Sistemului de Management al Calităţii ISO 9001:2000, iar fluxurile de producţie întrunesc cerinţele de siguranţă alimentară HACCP.
Firma noatra isi doreste să devină una din cele mai importante firme producătoare şi distribuitoare de ceaiuri pe piaţa locală, urmărind şi respectânt un set de valori: satisfacerea cerinţelor consumatorilor; oferirea unei calităţi superioare a produselor la preţuri competit