Agent comercial anvelope, uleiuri auto

SC Dinamic 92 Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea de noi parteneri in vederea stabilirii de relatii de colaborare si gestionarea corecta a partenerilor actuali;
- intocmirea si administrarea strategiilor de vanzare;
- incasarea facturilor emise la termenele stabilite;
- realizarea si imbunatatirea indicatorilor de performanta personali si ai departamentului;

CERINTE

- studii medii;
- experienta relevanta in vanzari de min 2 ani;
- abilitati de comunicare, organizare si negociere;
- determinare in obtinerea de rezultate;
- experienta in mentinerea relatiilor cu clientii;
- permis de conducere categoria B;
- domiciliul stabil in orasele in care este plasat anuntul;

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant;
- masina si telefon de serviciu;
- mediu de lucru stimulativ si posibilitati de dezvoltare profesionala;

Dinamic 92 Distribution SRL este o companie infiintata in 1992 avand ca principala activitate distributia nationala de anvelope, consumabile auto, materiale pentru constructii si amenajari interioare.

Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele 4 puncte de lucru din Iasi, Bucuresti, Timisoara si Cluj.