Agent Comercial

LINEA DIRECTA COMMUNICATIONS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilierea clientiilor ( prezentarea produselor, prezentarea ofertelor,)
Testarea produslor care urmeaza a fi cumparate
Schimbarea vitrinei magazinului saptamanal
Aranjarea produselor in magazin si pe rafturi - cu respectarea normelor interne
Comanda pentru necesarul de marfa –saptamanal
Suport pentru organizarea de prezentari live in magazine
Distributie de materiale promotionale in inetriorul magazinului si in perimetrul imediat alaturat magazinului
Aranjarea magazinului in functie de sezon ( Craciun, Martie, Halloween, vara, campanii speciale)
Curatenie in magazin Atingerea targetului de vanzari
Intocmirea documentelor necesare vanzarii
Intocmirea raportului zilnic de vanzari
Intocmirea borderoului de vanzari , Nir, avize de retur cand este cazul
Receptionarea produselor la intrarea si iesirea din magazin
Inventarierea produselor din magazin
Predarea baniilor

CERINTE

- seriozitate
- responsabilitate
- orientare catre client si catre vanzari
- stabilitate la locul de munca

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de promovare
- salariu fix + comision din vanzari
- mediu tanar si dinamic

Compania Linea Directa Communication este parte a grupului international Studio Moderna /Linea Directa, specializat in activitati de marketing direct. Suntem prezenti in 19 tari din Europa Centrala si de Est si ne mandrim cu referintele din partea clientilor nostri.