Agent Colectare Creante- Teren

Top Factoring

Job expirat

RESPONSABILITATI

¿¿¿Program de lucru flexibil, eventual in completarea jobului tau actual;
¿¿¿Aplica procedura de colectare specifica Top Factoring si legislatia in vigoare, efectuand activitati de colectare debite pe cale amiabila prin contactarea debitorilor direct la domiciliul acestora;
¿¿¿Negociaza termene ferme si identifica solutii optime de plata;
¿¿¿Monitorizeaza si actualizeaza sistemul de date pe baza informatiilor nou obtinute ca urmare a investigatiilor intreprinse.

CERINTE

¿¿¿Experienta anterioara in servicii de colectare creante ¿¿¿ constituie un avantaj;
¿¿¿Experienta anterioara de min 1 an de munca de teren ¿¿¿ constituie un avantaj;
¿¿¿Persoana organizata cu foarte bune abilitati de comunicare, negociere si gestionarea a situatiilor neprevazute;
¿¿¿Rezistenta la stres;
¿¿¿Cunostinte utilizare PC.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Sistem de bonificatie foarte motivant direct proportional cu rezultatele individuale;
- Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist, dynamic.

Compania Top Factoring ofera clientilor sai servicii financiare de inalta calitate. Specialitatea noastra este asigurarea unui management inteligent al creantelor neincasate, prin colectarea de o maniera corecta a debitelor atat de la persoane fizice, cat si de la companii, atat din tara cat si din afara tarii.
Calitatea serviciilor Top Factoring are la baza urmatoarele principii:
¿¿¿ Maniera de abordare corecta a debitorilor;
¿¿¿ Solutii adaptate nevoilor clientului;
¿¿¿ Grija fata de client, problemele si necesitatile sale;
¿¿¿ Personal specializat si instrumente performante.
Daca iti doresti sa lucrezi intr-un mediu profesionist si dinamic si sa beneficiezi de o dezvoltare durabila a carierei tale, te invitam sa te alaturi echipei noastre.