Agent Colaborator Reforma Asigurarilor

Top Training System

Job expirat

RESPONSABILITATI

Peste opt milioane de imobile vor fi asigurate conform Ordinului 260/2008 promulgat de presedintele tarii. Aceasta asigurare va fi obligatorie incepand cu 1Iulie 2010, iar cine nu isi asigura locuinta va fi sanctionat cu o amenda cuprinsa intre 100 si 500 RON.
Avantajele colaboratorilor nostrii:
_ Platesc mai putin pentru propria asigurare imobiliara (deoarece incaseaza comisionul de agent pentru incheierea propriei polite de asigurare)
_Sunt mai multi clienti decat in timpul reformei pensiilor private din 2007, ceea ce inseamna ca se pot castiga comisioane mai mari.
_ Vom colabora cu cele mai renumite si profitabile societati de asigurari de pe piata.
_Beneficiaza de o platforma pentru dezvoltarea unei echipe de colaboratori,echipa ce va poate ajuta sa obtineti un comision in plus fata de cel castigat din munca personala.
_Un sistem de cariera motivant
_Stiri si informatii sigure + pregatire.
_ Firma asigura fiecarui colaborator Licenta CSA (comisia de supraveghere a asigurarilor).
_Se lucreaza cu contract de colaborare intre agent si fiecare societate de asigurari.

CERINTE

Varsta minima in vederea incheierii contractului de colaborare este 18 ani.

Firma nationala ce se ocupa cu asigurarile de locuinte,TOP TRAINING SYSTEM inregistreaza in acest moment peste 5700 de agenti in toate judetele tarii care vor lucra in reforma asigurarilor de locuinte.