AGENT CALL CENTER- FIRMA CU CAPITAL INTEGRAL STRAIN

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie nou-infiintata in Romania ce ofera servicii de call
center unei game largi de clienti din intreaga lume.
Fondata in 1996, compania-mama
este cel mai mare furnizor de servicii de contact center din Israel, avand in acest
moment aproximativ 3000 de angajati.

CERINTE

- Postul se adreseaza in special studentilor dornici sa se afirme intr-o companie aflata in curs de dezvoltare,

Excelente abilitati de comunicare
- Putere MARE de convingere in discurs si atitudine
- Deschidere si orientare spre clienti
- Ambitie, hotarare, imaginatie, spontaneitate, intuitie, adaptabilitate
- Cunostinte generale de utilizare a calculatorului: Excel - nivel mediu
- Limba engleza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- conditii de munca la standarde inalte,
- program de lucru flexibil, un mediu socio-profesional stimulant si posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorii companiei, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.