Agent Call Center

Client Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea de sondaje de opinie pentru persoane private din Germania, Italia si Franta, vanzari prin telefon

CERINTE

Limba Germana avansat
Limba Italiana avansat
Limba Fracneza avansat

Operare PC - Windows, Internet, MS Office
eventual experienta dar nu este un criteriu obligatoriu
Spirit de lucru in echipa
Disponibilitate pentru program prelungit

BENEFICII OFERITE

EUR 240 pentru full-time, Trainig cu personal calificat, Bonusuri in functie de rezultate, program flexibil (4h, 6h, 8h/zi)

Client Solutions este un call center romano-german ce a luat fiinta in august 2005. In acest moment avem in Bucuresti 25 angajati si derulam proiecte in special de outbound pentru firme importante din Germania. Angajatii nosti beneficiaza de numeroase avantaje cu ar fi: trainig din partea personalului cu experienta din Germania, salarii motivante, prime pe baza de rezultate si program flexibil