AGENT / BROKER IMOBILIAR

CASA NIK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- g¿sirea de noi oportunit¿¿i pe pia¿a imobiliara
- contactarea proprietarilor de oferte imobiliare
- prezentarea ofertei poten¿ialilor clien¿i
- asistarea la vânzarea / cump¿rarea / închirierea imobilelor

CERINTE

Aceasta trebuie sa AGENT / BROKER IMOBILIAR
Aceasta trebuie sa îndeplineasc¿ urm¿toarele cerin¿e:

- studii medii
- limba engleza (reprezint¿ un avantaj)
- cuno¿tin¿e PC
- abilita¿i de comunicare si flexibilitate
- capacitatea de analiza, sinteza a informa¿iilor si de organizare

BENEFICII OFERITE

- contract de munca
- condi¿ii de lucru occidentale
- salariu fix 180 euro + bonuri de masa + comision
- laptop
- telefon de serviciu cu minute incluse
- autovehicul pus la dispozi¿ie in timpul orelor de serviciu

CASA NIK este o societate comerciala infiintata de specialisti in domeniul imobiliar si financiar din Romania si Estonia.
Face parte din grupul international NOVA HAUS si are scopul de a oferi servicii de cea mai inalta clasa, impreuna cu o gama cat mai larga si completa de servicii in domeniul imobiliar.