AGENT/BROKER IMOBILIAR

SC METROPOLITAN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participarea la intalniri, evenimente de profil, conferinte, seminarii etc.;
Pregatirea si prezentarea de oferte, analize de piata, contracte etc.;
Informarea constanta a clientilor si identificarea necesitatilor acestora
Consilierea si calificarea clientilor, gestionarea si pregatirea tranzactiilor de vanzare si inchiriere
Intermediere intre vanzator si cumparator sau intre proprietar si chirias;
Crearea unei baze de date de vanzatori/cumparatori;
Gasirea de nise pe piata pentru dezvoltarea de parteneriate;
Promovarea ofertelor pentru potentialii clienti;
Consilierea clientilor si ajutor la intocmirea dosarului de finantare.

CERINTE

Cunostinte operare PC
Bune abilitati de comunicare si negociere

BENEFICII OFERITE

Sprijin logistic
Cursuri si traininguri de specializare
Posibilitati de dezvoltare a unei cariere
Ascensiune profesionala
Decontare transport
Telefon/Laptop

DESCRIEREA FIRMEI

CONFORTUL SI SIGURANTA TRANZACTIEI SUNT MISIUNEA NOASTRA !

Misiunea nostra este sa oferim clientilor nostri, confort si siguranta, intr-un timp optim pentru gasirea celor mai bune solutii imobiliare.

VIZIUNEA NOASTRA DESPRE SERVICIILE IMOBILIARE: CLIENTUL ARE NEVOIE DE OPRTUNITATI !

Ofertele imobiliare sunt usor de gasit. Serviciile imobiliare sunt plus valoarea adusa clientilor, expertiza unui broker imobiliar poate face diferenta dintre o tranzactie de succes si una mai putin reusita.

CLIENTII NOSTRI NE SUNT INTOTDEAUNA PARTENERI !

Valorile noastre sunt:

- promovarea si protejarea intereselor clientilor nostri;

- crearea unei imagini reale asupra pietei imobiliare din zona de interes;

- onestitate in promovarea ofertelor: publicam informatii reale;

- gasirea celor mai bune oportunitati pentru partenerii nostri.

" Colaborarea inseamna SUCCES ! "