Agent Bancar Vanzari Directe

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Sustinerea directa si supervizarea procesului de vanzare a produselor Raiffeisen Banca pentru Locuinte;
•Dezvoltarea portofoliului de clienti;
•Intocmirea rapoartelor de vanzare;
•Promovarea imaginii bancii in spiritul valorilor organizationale.

CERINTE

•Abilitatea de a indeplini, obiectivele de vanzari lunare;
•Persoane active, ambitioase, tenace;
•Aptitudini analitice si abilitati de comunicare si prezentare;
•Spirit de initiativa si decizie.

BENEFICII OFERITE

•Bonusuri intre 400 si 1000 Euro;
•Sustinere leasing auto 100 Euro;
•Comisioane in functie de realizari;
•Premii periodice la concursuri de vanzari;
•Laptop si modem Zapp;
•Instruire profesionala specializata.
Trimiteti CV si o scrisoare de intentie, mentionand localitatea de resedinta, in atentia domnului Jakubowicz Flavius , e-mail RaiffeisenLocuinte@yahoo.ro, tel. 0727 364 102 / 0788 944 255.