Agent asigurari viata si non-viata

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fie ca v-ati construit deja reputatia unui bun profesionist sau sunteti la inceputul carierei profesionale puteti avea succesul pe care vi-l doriti intr-o companie multinationala de prestigiu.
Responsabilitati:
-Prospectarea pietei
-Colectare de informatii legate de piata
-Intocmirea de rapoarte specifice activitatii
-Mentinerea relatiei cu clientii si pastrarea confidentialitatii datelor personale ale acestora
-Promovarea produselor companiei ( produse de asiguare a automobilelor, produse de asigurare a locuintelor, produse destinate asigurarii companiilor si produse de asigurare de viata si sanatate)

CERINTE

-Studii superioare in curs sau finalizate
-Abilitati excelente de comunicare
-Orientarea catre clienti
-Spirit de echipa
-Mentalitate de invingator

BENEFICII OFERITE

-Venituri fixe garantate in primele sase luni, comisioane si bonusuri
-Traininguri de specialitate
-Posibilitatea de a-ti conduce propria afacere cu un program flexibili.
-Oportunitatea unei cariere de succes si a evolutiei in cadrul unei companii multinationale

Standardul ridicat al serviciilor, profesionalismul demonstrat in lumea afacerilor, politica financiara echilibrata, dublate de un underwriting prudent, au facut din companie o companie cu renume pe plan national si international (numeroase premii si o pozitie de top in piata asigurarilor din Romania)
Compania are incredere in tineri si este pregatita sa investeasca in ascensiunea si dezvoltarea acestora. Persoanele recrutate trebuie sa aiba o mentalitate flexibila, sa fie deschise catre inovatie si schimbare.