agent vanzari/consultant/coordonator

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Conform Legii nr. 260/2008 incepand cu anul 2010 toate locuintele trebuie sa aiba o asigurare obligatorie.
Pentru stat este o reforma, iar pentru noi o sansa de castig!
Intr-o perioada scurta de timp, peste 8 milioane de locuinte trebuie sa fie asigurate, agentii pot castiga sume enorme de bani! in functie de numarul de asigurari facute.
Din moment ce asigurarile vor fi obligatorii, oricine se va putea inregistra in echipa in timpul unei reforme si isi poate incheia propria asigurare obligatorie. Astfel, pretul platit pentru asigurarea proprie va fi mai mic, datorita incasarii comisionului de agent care ii revine persoanei respective.
Acum insa, in perioada de pregatire a reformei cautam in principal persoane capabile sa formeze si sa conduca echipe de oameni, echipe care vor fi pregatite sa aiba rezultate. Acum cautam lideri.
Este alegerea ta daca si tu vei profita de aceste sanse. Daca da, atunci poti castiga intr-o perioada scurta de timp (cateva luni sau cativa ani de zile) sume de bani enorm de mari. Dovada este reforma pensiilor private care a fost o sansa de a aduce asemenea bogatii.
Poti face parte dintr-o echipa deschisa, dinamica, formata din profesionisti.

CERINTE

persoane sociabile, serioase, dornice de a castiga venituri suplimentare

BENEFICII OFERITE

comisioane si bonusuri din vanzari