Agent asigurari

Top Training System

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere:
- Agent de asigurari
- Ne axam pe asigurari de locuinte (obligatorii si facultative) si asigurari de sanatate pe langa alte tipuri de asigurari
- Castiguri pe baza de comisioane
- Posibilitate de a avansa in cariera.

CERINTE

- dorinta de a castiga bani multi intr-o perioada scurta
- perseverenta
- persoana sociabila
- experienta in asigurari, vanzari sau marketing constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

Prin legea 260/2008 toate locuintele vor fi obligate sa fie asigurate.

Este o reforma in domeniul asigurarilor, o schimbare pentru romani si in acelasi timp este o sansa unica pentru agentii nostri.

Intr-o perioada scurta de cateva luni de zile, agentii vor incheia asigurari la peste 8 milioane de locuinte! Adica intr-o perioada scurta de cateva luni de zile se vor castiga sume importante de bani.

Alatura-te echipei noastre pentru ca si tu cunosti zeci de persoane (vecini, prieteni, colegi, rude, etc.) carora le poti incheia asigurarea obligatorie.

Avantaje:
+ reducere la asigurarea locuintei tale
+ un sistem de cariera motivant
+ venituri nelimitate din comisioane
+ program flexibil
+ traininguri de specialitate, suport, materiale

TOP TRAINING SYSTEM va ofera prin portalul www.reforma-asigurarilor.ro acces la articole, legislatie si stiri in domeniul asigurarilor obligatorii.

Proiectul se refera la asigurarile obligatorii de locuinte si de sanatate.

Dorim sa consiliem populatia cu privire la rolul, necesitatea introducerii asigurarilor obligatorii si oportunitatea unica de castig pe care o ofera reformele.marketing.

Urmarim sa formam o echipa de agenti profesionisti care vor beneficia de pregatire specializata si suportul necesar astfel incat sa aiba realizari de exceptie.