Agent Asigurari

Mihaela Intermed S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovare diverse produse financiare consacrate
- identificarea a noi clienti potentiali pe piata
- planificarea activitatii de vanzare proprie
- crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- gestionarea portofoliului de clienti
- promovarea produselor si serviciilor companiei pe anumite segmente de piata si incheierea diferitelor tipuri de contracte
- dezvoltarea si fidelizarea portofoliului de clienti
- consilierea clientilor in legatura cu cele mai potrivite pachete investitionale, in functie de cerintele acestora

CERINTE

- persoane cu bune abilitati de comunicare si cu dorinta de a-si spori venitul.
- spirit de intreprinzator
- spirit de echipa
- abilitati de comunicare si negociere
- abilitati de prezentare in public
- bun organizator
- capacitate de analiza financiara
- ambitie, tenacitate, perseverenta
- mentalitate de invingator

BENEFICII OFERITE

- posibilitati de castiguri nelimitate in functie de contractele incheiate;
- mediu de lucru profesional si concurential
- logistica pusa la dispozitie de companie
- formare profesionala specializata
- plan de cariera
- bonusuri motivante