AGENT ASIGURARE-REFORMA ASIGURARILOR DE LOCUINTA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este o vorba despre o taxa impusa de stat, dar si o oportunitate extraordinara pentru colaboratori!

Din anul 2011 toate locuintele trebuie sa aiba o asigurare obligatorie sau facultativa (prin legea 260/2008). Peste 8 milioane de proprietarii sunt obligati sa plateasca minim 10 EURO sau 20 EURO/an pentru asigurarea locuintei. Cei care nu doresc sa incheie asigurarea vor fi sanctionati cu o amenda cuprinsa intre 100 si 500 de lei.

Pentru stat este o reforma, iar pentru noi o SANSA ENORMA!

Intr-o perioada scurta de timp toate locuintele trebuie sa fie asigurate, iar agentii pot castiga sume importante de bani! Alatura-te echipei noastre ca sa castigi si tu putand incheia toata gama de asigurari, pensiii private si credite!

Compania TOP Training System ne pune la dispozitie o platforma on line prin care ne ofera informatii, norme legislative si ultimele stiri din domeniul asigurarilor obligatorii de locuinta si nu numai. Astfel clientii nostrii pot lua o decizie in cunostinta de cauza.

Colaboreaza cu noi pentru a beneficia de informatii complete si de oportunitatea de a colabora ca broker cu cele mai importante firme de asigurari si fonduri de pensii!

CERINTE

-diploma de bacalaureat;
-fara antecedente penale;
-persoana sociabila;
-perseverenta;
-seriozitatate;
-constituie un avantaj experienta in vanzari sau asigurari;
-calculator conectat la internet si imprimanta(preferabil multifunctional)

BENEFICII OFERITE

Avantajele colaboratorilor nostrii:

* vom colabora cu cele mai renumite si profitabile societati de asigurari
* birou virtual si o platforma online pentru dezvoltarea unei echipe de clienti si agenti colaboratori
* un sistem de cariera motivant
* pregatire, traininguri, materiale ajutatoare
* nu avem concurenta online