Agent Achizitii

Studiourile Media PRO

Job expirat

RESPONSABILITATI

Creeaza si actualizeaza baza de date cu furnizorii de materii prime, materiale si servicii ai atelierului de confectii costume;
Analizeaza si alege din baza de date cu furnizori ofertele existente pe piata si posibilii furnizori, in baza comenzii primite si a necesarului de materiale;
In urma alegerii celui mai bun pret de achizitie, realizeaza achizitia marfii si o preda la magazie, impreuna cu documentele justificative.

CERINTE

Studii medii;
Minimum un an experienta in domeniul Achizitii - materiale & accesorii confectii.

MEDIAPRO STUDIOS SA este cel mai mare furnizor de facilitati si servicii pentru productia de entertainment din Romania (cinema, televiziune, productie publicitara video, evenimente) si una dintre cele mai importante destinatii din Estul Europei pentru casele de productie din intreaga lume. MediaPro Studios si MediaPro Pictures, operatorul sau de business, fac parte din Grupul MediaPro, cel mai mare consortiu media din Romania.

De la infiintare si pana astazi, pe platourile de la Buftea au fost turnate peste 600 de filme, atat productii romanesti, cat si internationale.