AGENT VANZARI

YALASEA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana desemnata pentru postul de Agent Vanzari, este responsabila de promovarea activa a gamelor de produse cosmetice, prezentand si recomandand gamele cosmetice / produsele existente, prin evidentierea beneficiilor acestora pentru clienti;
- Se implica activ in activitatea de vanzare si promovare a produselor existente, fidelizand clientii prin oferirea de solutii adecvate in functie de nevoile acestora;
- Mentine si promoveaza imaginea companiei si a produselor existente.

CERINTE

- Abilitati de vanzare si promovare;
- Dinamism, sociabilitate, incredere in sine, optimism;
- Seriozitate, maturitate, responsabilitate;
- Incisivitate si perseverenta in atingerea obiectivelor de vanzare;
- Orientare spre client, amabilitate si rezistenta la stres;
- Spirit de echipa dezvoltat;

BENEFICII OFERITE

Salariu fix lunar + procent substantial din vanzari;
- Punct fix de lucru, in incinta unui mall/galerii comerciale, acest aspect discutandu-se la interviu;
- Angajare in conditiile legii pe baza de contract individual de munca cu durata determinata de un an, cu posibilitate de prelungire;
- Program: 6 ore/zi, lucru in ture;
- Bonificatii in functie de performante;
- Traininguri profesionale gratuite cu consultanti internationali;
- Telefon de serviciu;
- Discount substantial la achizitionarea produselor companiei;
- Mediu de lucru placut, echipa tanara;
- Posibilitati reale de promovare.

DESCRIEREA FIRMEI

COMERCIALIZARE PROUSE COSMETICE