Angajam Consultant Vanzari Business,partener Telekom

3E MILLENIUM INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ce trebuie sa faca aceasta persoana?
1. Cauta clienti noi pentru ofertare
2. Intocmeste oferte pentru acestia, negociaza si face follow-up dupa negocieri
3. Semneaza contracte si se asigura de buna lor implementare
4. Mentine o relatie cu clientii actuali ce i se vor aloca si este acolo ori de cate ori acestia au nevoie
5. Intocmeste rapoartele

CERINTE

Cum ar trebui sa fie aceasta persoana ca sa se incadreze in echipa?
1. Sa fie o persoana muncitoare - suntem o echipa muncitoare, deci trebuie sa se incadreze in peisaj
2. Sa fie o persoana deschisa - sa comunice atat cu clientii cat si cu colegii
3. Sa fie dispusa sa invete - experienta nu este obligatorie, dar dorinta de invatare da
4. Sa fie organizata - acest aspect este extrem de important in acest job
5. Sa-i placa sa socializeze - practic este platita sa se intalneasca si sa discute cu clientii
6. Sa fie atenta la detalii - lucram cu oamenii, iar cu cat ii citim mai bine, cu atat ne este mai usor sa ne ridicam la asteptarile lor
7. Sa fie o persoana descurcareata - cand apare o problema sa-si de-a tot interesul pentru a o rezolva
8. Sa stie sa lucreze in echipa - cel mai important aspect, suntem o ECHIPA
9. Sa-i placa munca de teren - 80% din program se desfasoara pe teren, la clienti
10.Sa detina permis de conducere cat. B - fiind munca de teren, masina este nelipsita

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?
1. Un salariu fix peste medie - ne dorim persoane peste medie
2. Un sistem de bonusare foarte bun
3. Un target realizabil
4. Masina de serviciu
5. Telefon mobil
6. Laptop
7. Training-uri specializate regulate
8. Posibilitati de promovare
9. Seriozitate

Te asteptam cu drag in echipa noastra!

Angajam Consultant Vanzari Business,partener Telekom. Datorita faptului ca suntem intr-o continua extindere, avem nevoie in echipa noastra de 3 consultanti de vanzari business, pentru zona Bucuresti si Ilfov.