ADVERTISING SALES REPRESENTATIVE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie media cu renume international, specializata in comunicarea pe piata imobiliara, doreste sa-si mareasca echipa cu 5 oameni.

RESPONSABILITATI:
Administrarea profitabila a portofoliului de clienti ai companiei.
Prospectarea pietei in vederea identificarii de noi clienti si oportunitati de dezvoltare.
Realizarea obiectivelor de vanzare.
Promovarea si vanzarea produselor media in conformitate cu standardele si politicile companiei.
Evaluarea nevoilor clientilor si consilierea acestora in alegerea deciziei optime.
Intocmirea, negocierea si urmarirea derularii contractelor si incasarilor.
Intocmirea periodica a rapoartelor de activitate.

CERINTE

Experienta de minim 1 an in vanzari in domeniul advertising/ imobiliar.
Cunostinte de operare PC.
Absolvent studii superioare.
Abilitati de comunicare, prezentare si negociere.
Atitudine orientata spre rezultate.
Perseverenta, hotarare si automotivare.
Abilitati de organizare si planificare.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision din incasari.
Telefon mobil.
Laptop.
Decont transport.
Training de specialitate.
Colectiv tanar si dinamic.
Mediu de lucru profesionist si modern.
Sediu central.