Advertising Sales Manager Esquire

Sanoma Hearst Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactarea clientilor, ofertare, contractare,
- finalizarea contractelor, servicii postvanzare
- identificarea oportunitatilor impreuna cu departamentul de marketing al companiei pentru dezvoltarea publicatiei/publicatiilor de care este raspunzator
- raportarea catre directorul de vanzari publicitate al Sanoma Hearst Romania.

CERINTE

- persoana sociabila, comunicativa, adaptabila, deschisa sa acumuleze cunostinte si sa-si dezvolte o cariera in domeniul vanzarilor de publicitate.
- studii superioare
- utilizator experimentat Microsoft Office
- cunostinte bune de limba engleza
- experienta in domeniul vanzarilor de publicitate in presa scrisa reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- bonusuri motivante, mediu de lucru competitiv si profesionist, telefon mobil, laptop, buget de protocol, training si coaching

Grup editorial, detinator al revistelor internationale si nationale - Cosmopolitan, Beau Monde, Harper\'s Bazaar, FHM, Esquire, National Geographic, Mami, Story, Femeia de azi, Femeia.,Casa si gradina.