Advertising Sales Executive

SC LEDANS XPERT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Identificare posibili parteneri;
- Contactare;
- Prezentarea pachetului de servicii;
- Negocierea +Semnarea contractului;
- Servisarea Portofoliului de clinenti
- Dezvoltarea si administrarea unei echipe
- Supervizarea retelei de distributie a revistei

CERINTE

- Experienta: Minimum 1 an in vanzari / mass-media

- Excelente abilitati de comunicare, gandire strategica si adaptare la un program solicitant

- Studii superioare, cunoasterea mediului publicistic, limba engleza scris si vorbit, cunostinte IT si Internet;

BENEFICII OFERITE

- carte de munca --salariu fix deosebit de motivant
- decontare cheltuieli
- telefon de serviciu
- comision din vanzarile proprii
- comision din totalul incasarilor realizate de echipa
- PACHETUL SALARIAL ESTE NEGOCIABIL SI PE PERIOADA ANGAJARII DACA REZULTATELE SUNT DEOSEBITE

Infiintata in 2005, SC LEDANS XPERT SRL editeaza revista de afaceri si publicitate TOP COMPANIES. Revista ofera firmelor parteenre servicii de promovare la cele mai inalte standarde calitative.