JUNIOR SALES MANAGER

Ruve Press

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestioneaza portofoliului de clienti, incheie contracte de publicitate in reviste cu expunere nationala. Incheie contracte pentru activari in cadrul evenimentelor organizate de grup. JSM participa activ la realizarea targetului de vanzari de publicitate, creeaza, mentine si dezvolta relatia cu clientii actuali; identifica potentiali clienti, demareaza si dezvolta relatia cu acestia; negociaza si incheie contractele de publicitate; realizeaza rapoarte asupra activitatii de vanzari publicitate; raspunde de incasarea sumelor prevazute in contractele de vanzari de publicitate.

CERINTE

Experienta relevanta intr-un post similar, reale abilitati de negociere, prezenta agreabila, responsabilitate, carnet de conducere categoria B, cunostiinte solide Microsoft Ofice si limba engleza, persoane dinamice, sociabile, cu o buna capacitate de comunicare si adaptare, proactive, orientate spre finalizarea actiunilor, responsabile si puternic motivate, capabile de invatare rapida si interesate de dezvoltare personala, automotivate.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix, comision, bonusuri.

DESCRIEREA FIRMEI

Grup de Presa