Advertising Sales Account

Ruve Press

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea portofoliului de clienti, incheierea de contracte de publicitate. Participa activ la realizarea targetului de vanzari de publicitate, creeaza, mentine si dezvolta relatia cu clientii actuali si potentiali si atrage clienti noi; identifica potentiali clienti, demareaza si dezvolta relatia cu acestia; negociaza contractele de vanzari publicitate; propune masuri de crestere a vanzarilor de publicitate; realizeaza rapoarte asupra activitatii de vanzari publicitate; raspunde de incasarea sumelor prevazute in contractele de vanzari de publicitate

CERINTE

Experienta relevanta intr-un post similar, eale abilitati de negociere, prezenta agreabila, responsabilitate, carnet de conducere categoria B, cunostiinte solide Microsoft Ofice si limba engleza, persoane dinamice, sociabile, cu o buna capacitate de comunicare si adaptare, proactive, orientate spre finalizarea actiunilor, responsabile si puternic motivate, capabile de învãtare rapida si interesate de dezvoltare personala, automotivate.
Trimiteti CV si scrisoare intentie la cariere@ruvepress.com

BENEFICII OFERITE

salariu + comision

DESCRIEREA FIRMEI

Grup de Presa