Advertising/AgentiPublicitate/ProductiePublicitara, Public Sales/Vanzari/ComertRelations,

Dazoot Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

- reprezentarea companiei in fata clientilor
- prospectarea de noi clienti
- intretinerea relatiilor si reinnoirea contractelor cu clientii existenti
- negocierea si inchierea de contracte de publicitate
- urmarirea derularii contractelor de publicitate

CERINTE

-abilitati native (comunicativ, placut, bun psiholog, adaptabil, spontan, etc)
-studii superioare, preferabil in Marketing/Comunicare/Media/PR in curs sau finalizate
-experienta in lucrul cu agentiile de media/publicitate
-cunostiinte PC: Word si Excell

BENEFICII OFERITE

-salariu fix + comision din vanzari
-beneficii: transport, telecomunicatii

Companie de software. In afara de proiectele realizate pentru clienti, avem o serie de site-uri web pe care le intretinem. Printre acestea se numara www.egirl.ro, www.manualeauto.ro, www.coolinaria.ro