Administrator WizPro

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Administrare, intretinere sistem ERP
- Intretinere module/facilitati existente;
- Implementare/dezvoltare module/facilitati noi;
- Administrarea, corectarea si actualizarea bazei de date a companiei.
- Lucru conform standardelor de companie
- Pachet salarial motivant

Nota: activitatea se va desfasura in Magurele, jud. Ilfov.Se asigura transportul.

CERINTE

- Experienta in utilizarea ERP WIZPRO PRIORITY
- Experienta in lucrul cu baze de date;
- Cunoasterea limbajului SQL/PLSQL;
- Cunoasterea tehnicilor de programare;
- Capacitate de analiza si sintetizare;
- Capacitate buna de organizare si prioritizare, atentie la detalii;
- Cunostinte economice.
- Experienta minim de preferat: 2 ani

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.