ADMINISTRATOR SITE-URI

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce activeaza in domeniul IT, avand ca domeniu principal de activitate dezvoltarea de website-uri pentru comert electronic.
Firma este in cautarea unui web designer care sa se alature echipei sale, aducand un plus de creativitate si profesionalism.

Va asigura intretinerea si update-area site-urilor
Va realiza pagini web pentru site-uri dupa template-uri
Va modifica paginile prin adaugarea de noi informatii si update-uri cu news
Va respecta specificatiile individuale fiecarui proiect
Va participa la realizarea proiectelor impreuna cu echipa de proiect.

CERINTE

Experienta anterioara pe un post similar intr-o firma sau dobandita in urma executarii unor lucrari individuale
Cunostinte foarte bune de HTML si JAVASCRIPT
Absolvent sau student la o facultate cu profil informatic
Persoana organizata, comunicativa, responsabila si ordonata
Spirit de echipa.

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei de peste 6 castigata de fondatorii companiei, in acest domeniu vast , complex , provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

ABC Human Capital poate fi juristul personal pe probleme de legislatie a muncii, recrutorul eficient si rapid, administratorul resurselor umane, provider-ul de leasing de personal, evaluatorul psiho-profesional neutru si competent, pe scurt: PARTENERUL DE AFACERI DISCRET SI EFICIENT.