ADMINISTRATOR SITE FOTO

ADDVICE PLUS-MEMBRU RTC GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

-arhivarea fotografiilor dupa criterii prestabilite pe site-ul fotortc.ro;
-actualizarea site-ului fotortc.ro;
-actualizarea arhivei departamentului foto;
-prelucrarea aparitiilor in presa despre firmele/grupul RTC din format jpg in format text;
-scanarea fotografiilor din arhiva foto si scanarea aparitiilor in presa.

CERINTE

-studii medii sau superioare;
-experienta profesioanala pe o pozitie similara de minim 6 luni;
-cunostinte avansate de Photoshop, Corell, Quark;
-capacitate de organizare, selectie riguroasa a fotografiilor;
-persoana orientata catre client.

BENEFICII OFERITE

-posibilitati de afirmare in cadrul grupului RTC;
-pachet salarial atractiv.

Addvice inseamna o echipa profesionista, entuziasta si creativa, formata din specialisti in domeniile marketing, media, advertising si PR. In acest moment avem peste 20 de clienti permanenti, dar detinem un portofoliu mult mai vast.
Oferim servicii de consultanta in creatie, ATL/BTL, PR, Media, Pre-press si Marketing.