ADMINISTRATOR RETEA in Companie Multinationala

AXIAL Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de recrutare AXIAL realizeaza selectia pentru unul din partenerii sai, companie de software, parte a unui grup multinational.
ADMINISTRATOR RETEA

Atributii:
- Responsabil pentru instalarea sistemelor clientilor;
- Organizarea activitatii din departamentul de suport tehnic;
- Supervizarea echipei de operatori din subordine

CERINTE

- Experienta in domeniu minim 6 luni
- Foarte bune cunostinte instalare/administrare/ configurare Linux;
- Cunostinte de baza Windows server
- Limba engleza - scris+vorbit - nivel avansat
- Foarte buna capacitate de organizare

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitati de dezvoltare individuala;
- Mediu de lucru profesionist.

AXIAL este una dintre cele mai apreciate companii de resurse umane din Bucuresti, realizand selectii de personal pentru firme din domenii diverse de activitate.