ADMINISTRATOR RETEA

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Abilitati de colaborare si lucru in echipa;
* Abilitati de identificare si rezolvare a problemelor tehnice de rutina.
Atributii:
* Instalare/Configurare/Administrare Windows XP Server, (Active Directory, Terminal Server, Politici de securitate,
etc);
* Asigurarea functionarii optime a serverelor de Windows 2000, 2003 si Active Directory;
* Asigurarea bunei functionari a serverelor de Linux;
* Rezolvarea solicitarilor de asistenta tehnica;
* Administrarea si configurarea retelelor de calculatoare ale firmei

CERINTE

* Studii superioare finalizate sau in curs;
* Cunostiinte despre sistemele de operare Windows si Linux;
* Cunostiinte de depanare PC (hardware, software);
* Cunostiinte de depanare imprimante (hardware);
* Cunostiinte de networking (cablare, TCP/IP);
* Abilitati de analiza a problemelor si de a evalua implicatii practice si solutii alternative;
* Abilitati excelente de comunicare;

BENEFICII OFERITE

Companie multinationala, sediul in Otopeni, transport asigurat

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro