Administrator Retea

Plus HR Solutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru, un important jucator pe piata de birotica si echipamente de birou, cauta un excelent candidat pentru pozitia de Administrator retea.
Responsabilitati:
- Administrarea retelei locale;
- Rezolvarea problemelor tehnice aparute pe retea
- Intretinerea echipamentelor hardware ;
- Instalarea diverselor echipamente IT;
- Asistenta si suportul pentru utilizatorii retelei de calculatoare ;
- Abilitati de dezvoltarea si modelare a sistemului existent;

CERINTE

- Absolvent studii superioare
- Cunostinte depanare hardware
- Cunostinte networking LAN/WAN, TCP/IP
- Engleza nivel avansat
- Cunostinte Delphi reprezinta un plus

PLUS HR SOLUTIONS este o companie de consultanta in domeniul resurselor umane. Serviciile pe care le furnizam sunt: recrutare si selectie de personal, executive search, evaluare si testare psihologica , assessment center, consultanta .