ADMINISTRATOR RETEA

NETBRIDGE DEVELOPMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o echipa tanara care isi propune sa creasca valoarea companiei prin dezvoltarea de proiecte online si offline de calitate, bazandu-ne pe standardul ridicat al pregatirii noastre si totodata pe abordarea profesionista a managementului companiei.

Daca vrei sa te alaturi echipei noastre ca ADMINISTRATOR RETEA, vei avea urmatoarele responsabilitati:

- Asigura buna functionare a retelei de date: WAN, LAN
- Creaza si intretine solutiile care asigura securitatea retelei de date: intrusion, detection, antivirus protection, firewall
- Asigura suportul utilizatorilor
- Respecta normele interne companiei si legile in vigoare
- Respecta confidentialitatea datelor companiei si proprietatea intelectuala.

CERINTE

- 2 ani experienta in administrarea retelelor de date (LAN,WAN).
- 1 an experienta in administrarea serverelor Linux
- experienta de lucru cu: Postfix, Apache, Iptables
- cunostinte de Bash
- spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

• pachet salarial motivant
• oportunitati de dezvoltare profesionala
• bonusuri in functie de realizari

Suntem parte a grupului american de investitii New Century Holdings, unul dintre cei mai importanti investitori straini din Romania si avem o experienta de peste 6 ani în crearea de oportunitati pentru folosirea la maximum a internetului in Romania.

Ne propunem sa fim permanent in avangarda tendintelor pietei si a asteptatrilor clientilor nostri actuali sau potentiali

Cultura noastra organizationala isi propune:

- sa ofere posibilitari de dezvoltare profesionala ;

- sa extinda gradul de participare a angajatilor in procesul de luare a deciziilor ;

- sa se sprijine in mai mare masura pe spiritul de echipa si pe recunoasterea contributiei individuale la efortul colectiv ;

- sa stimuleze respectul reciproc între manageri si subordonatii lor.